Category: سایپا

تیبا

تیبا ۱ و ۲| tiba

دارندگان خودرو اچ سی کراس H30 کراس از تاخیر گاز آن ناراضی بوده و به دنبال تقویت موتور و افزایش قدرت آن هستند که در ادامه به بررسی کامل خودرو و راه حل این مشکلات که با ریمپ است به طور کامل می پردازیم.

ریچ Rich

ریمپ ریچ Remap Rich

خودروی ریچ Rich Pickup محصولی از شرکت دانگ فنگ می باشد. این خودرو از سال ۹۳ کم کم جایگزین نیسان پیکاپ پارس خودرو شد. خودروی ریچ با ایسیو چینی دلفی MT22U عرضه شده است.

زوتی Zotye

ریمپ آریو Z300

خودروی زوتی Z300 با نام دیگر آریو در اوایل سال ۹۴ توسط سایپا به کشور وارد و در دو تیپ عرضه شد. مدل دنده ای با موتور ۱۵۰۰ و مدل اتوماتیک با موتور ۱۶۰۰٫

چانگان Changan

ریمپ چانگان Remap Changan CS35

کراس اور چانگان CS35 از سال ۹۴ توسط سایپا به بازار عرضه شد. خودروی چانگان بصورت مونتاژ و وارداتی در بازار عرضه شده است. دی لایت جز آپشن هایی است که در مدل مونتاژی بوده و سبب ایجاد تمایز نسبت به مدل وارداتی می شود.

سایپا

ریمپ مگان Remap Megane

رنو مگان از سال ۱۳۸۵ و با مدل های وارداتی (CBU) به بازار عرضه شد. تعدادی مگان بصورت اتاق هاچ بک و کروکی نیز بصورت وارداتی موجود است.

از ایرادات این خودرو، تأخیر موتور مگان اتوماتیک ۲۰۰۰ در شتاب گیری و عملکرد همراه با تاخیر گیربکس است.

بریلیانس Brilliance

ریمپ ecu برلیانس h330 ، h230 ، h320 ، برلیانس کراس

با موتور ۱۵۰۰ سی سی با کد BM15 با ایسیو Me7.8.8؛ در دو مدل صندوقدار و هاچ بک ، در دو مدل گیربکس دستی و نیمه اتوماتیک که مدل نیمه اتوماتیک تولیدش متوقف شده و به دلیل استهلاک بالای این مدل گیربکس، خرید این مدل تولید نمی گردد.

سایپا

شتاب زانتیا ریمپ | ریمپ زانتیا

با هدف افزایش توان،رفع تاخیر دریچه گاز،افزایش کاتاف، حذف محدودیت سرعت ،کاهش مصرفی سوخت،افزایش شتاب چشمگیر و تغییرات نرم افزار گیربکس به منظور رفع دنده مرده رفتن، بهبود معکوس و رفع ضربه در هنگام تعویض دنده …

سایپا

ریمپ ساینا Remap Saina

ساینا در دو مدل دنده دستی و گیربکس اتوماتیک عرضه شده. برخی از ایرادات ساینا عبارتند از ریپ زدن، قدرت کم موتور، شتاب و گشتاور پایین، تاخیر پدال گاز و صدای ناک، که با ریمپ رفع می شود. استفاده از گیربکس بهینه ND2 از نکات مثبت مدل دنده دستی می باشد.

سایپا

ریمپ کوییک Remap Quick

خودروی کوییک طرح هاچ بک خودروی ساینا به حساب می آید که در سال ۹۶ به بازار عرضه شد. کوییک در ادامه به گیربکس اتوماتیک شرکت بلژیکی پانچ (Punch Powertrain) مجهز شد. از دیگر آپشنهای این خودرو فرمان برقی ، پشت آمپر جدید، تریم داخلی جدید، مانیتور و کیلس استارتر می باشد.